درباره شهربابانا

شهربابانا

شرکت شهربابانا در سال 1379 تاسیس گردیده و در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این شرکت با تولید دونات، پیراشکی، کروسـان و محصـولات دانمارکی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی با تـغییر رویـکرد خود اقـدام به تولید انواع کیـک های روغنـی بدون کاغذ نمود. در فاز اول کارخانه، با بهره‌گیری از شش خط، کیک ‌های روغنی و انواع کاپ کیک تولید می شود.شایان ذکر است که شهربابانا اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در ایران می‌باشد.

با پیشـرفت کسـب و کار و موفقیت در تولید کیک های بدون کاغذ هیات مدیره شرکت رویـکرد تـازه ای اتخاذ و تصـمیم به توسـعه فعالیت خود به صورت تخصصی در زمینه تولید کیک ها با اشکال جدید و مغزی های متنوع گرفت.
در سال 94 فاز دوم این مجموعه با خطوط تولید دونات و کلوچه، خط تولید کیک‌های اسفنجی و دو خط تولید کیک‌های روغنی و کاپ کیک راه اندازی گردید.
در حال حاضر این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن، انواع کیک های روغنی، لایه ای، کلوچه و دونات را تولید می‌نماید. برخی از برندهای این شرکت عبارتند از: باباجون، بابادو، بابانا، باباعسلی، باباشیرین، بابامن، باباتک، باباسو،بابابزرگ، بابان و ....
شرکت شهربابانا با تولید محصولات متنوع، حفـظ کیفیت و توجه به نیـاز مصرف کنندگان توانسته تا کنون در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. در حوزه صادرات، محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و ... صادر می‌گردد.
ایجاد شبکه بازاریـابی و فروش، نـوآوری و تنوع بخشیـدن به محصولات، توجه به نیـاز مصرف کنندگان و در اخـتیار داشتن کادر مجـرب و متخصص در کلیه بخش ها را می توان از عوامل موفقیت این شرکت دانست. پرسنل متخصص در واحد کنترل کیفیت  مورد تائید اداره نظارت و استاندارد در هر فاز، سلامت محصولات ما را تضمین می‌نمایند.